Tie Dye, czyli letnie inspiracje barwami

Updated: Jul 21, 2020


Tie Dye, czyli ciekawy kierunek w zdobieniu ubrań. O co w tym chodzi?

To nic innego, jak interesująco pomalowane ubrania. Takie, jak koszulki, sukienki, czy nawet bluzy oraz spodnie. Te oryginalne wzory tworzy się przez wiązanie ubrań, a potem malowanie ich farbami.Mozaiki, nietypowe kształty, a wszystko to tworzone z pasją, przez profesjonalistów. To znaczy osoby, które dobrze wiedzą co robią i jak uzyskać dany motyw. Kolorowe barwniki, a także inspiracje wynikające z przeprowadzenia wielu prób, zaowocowały wieloma, ciekawymi kreacjami. Modne sukienki z dobrej jakości materiałów, to coś z pewnością co przyda się latem. Wówczas można będzie zostać gwiazdą biwaku. Modne i wygodne ciuszki, to coś co z pewnością ucieszy każdą panią, Natomiast radzimy uważać, bo w naszej ofercie jest tyle dobrego, że czasem trudno się zdecydować. A

może lepiej będzie wybrać kilka sztuk, aby zaoszczędzić na przesyłce? Tie Dye z pewnością jest tego warte. Z pewnością spodoba się osobom, które chociaż raz w życiu, miały okazję zobaczyć kalejdoskop i tworzone ze szkiełek różne, fajne kształty.


Niektóre motywy właśnie przypominają coś takiego. A przez to są piękne, inspirujące oraz nietypowe, choć czasem dość regularne, a innym razem zupełnie nie. Pastelowe kolory są dobre na lato, chociaż jednobarwne ubrania bywają nudne, a te we wzory dość oklepane. Te bardziej klasyczne z pewnością przydadzą się, jako uzupełnienie garderoby i doskonale uzupełnią ciuszki w stylu Tie Dye. Typowe barwniki to błękitne oraz różne odcienie niebieskiego, ale także kojarzące się z latem żółte i pomarańczowe barwy - aż do soczystej czerwieni. Jednak nie ma ograniczeń, także nieco ciemniejsze kolory można również spotkać w tym trendzie, a wszystko zależy od upodobań i pory roku. Niektóre wzory przypominają plamy, a na innych znaleźć można wzory spiralne a każdy z nich dość nietypowy. Coś w sam raz dla osób, które chcą wzbudzać zaciekawienie.


3 views0 comments

Recent Posts

See All