Sukienki w stylu boho - Aktualne trendy

Updated: Jul 20, 2020

Styl boho to coś, co sprawia, że kobiety ubierające się w tym stylu wydają się zwiewne, dziewczęce (mimo wieku) i swobodne. Styl ten ma już długą historię i uwielbiają go kobiety na całym świecie.

Nic dziwnego, że spotyka się z tak pozytywnym odbiorem – to styl, którego nie wstydzą się nawet hollywoodzkie gwiazdy. W stylu boho nosi się odzież, buty, torebki, a nawet portfele i breloki, spinki do włosów i biżuterię. Im więcej ma się na sobie rzeczy w stylu boho tym bardziej przypomina się kogoś niesfornego, niepokornego, nie lubiącego konformizmu i kochającego matkę naturę. Sukienki boho nawiązują do Indian, artystycznej europejskiej bohemy i do strojów romskich – każdy może w nim dojrzeć co innego.Czego można się więc spodziewać po sukienkach boho? Z pewnością będą we wzory i to dość orientalne. Ale także jednokolorowe, za to bogate w koronki. W takim stroju, można zrobić wrażenie i to dość duże. Sukienki mają to do siebie, że jak żaden inny ciuch, podkreślają walory damskiego ciała. Zarówno u osób szczupłych, jak też i nieco bardziej kobieco zbudowanych. Cała sztuka polega na tym, aby odpowiedni rodzaj sukienki dobrać do siebie. Biorąc pod uwagę kształt sylwetki. Osoby na grubszych łydkach, powinny raczej zasłaniać nogi, a sukienki tego typu określane są mianem midi.
Przewiewne tkaniny z pewnością zasłonią mankamenty figury. Ale są także modele nieco przed kolano, te także mogą być noszone przez panie o bardziej zaokrąglonych biodrach. Zwłaszcza z dużym wcięciem w talii. Im polecane są sukienki z lekko rozkloszowanym dołem, tak aby skutecznie ukryć ten problem z figurą.

W naszym sklepie znajdzie się coś dla każdego modelu sylwetki. A wysoka jakość materiałów sprawi, że noszenie sukienek będzie przyjemne. Stawiając na styl boho, stawia się na kobiecość, zwiewność, wakacje, a także gorące plaże. Mimo upałów, zdarzają się także nieco chłodniejsze dni, a także konieczność okrycia się po kąpieli. A nasze sukienki doskonale się do tego nadają. Bogata kolorystyka, a także ciekawe wzornictwo, rodem z filmów Bollywood. Te fasony i cieszące oko koronki, mogą z pewnością uwieść. A w czasie wakacji wszystko jest możliwe. Powstaje pytanie, którą sukienkę wybrać?

Odpowiedź na nie jest prosta, tą która najbardziej odzwierciedla Twój styl.


3 views0 comments

Recent Posts

See All